Jesteś tutaj:
  2. Dla rodziców

Szanowni Państwo,

Drodzy Rodzice!

W związku z planowanym protestem pracowników oświaty oraz pismem ZNP informuję iż  w Zespole Placówek Oświatowych                   w Harbutowicach    ( Przedszkolu i Szkole ) od 8 kwietnia 2019 r. może rozpocząć się akcja strajkowa.

Pracownicy, którzy wyrazili chęć przystąpienia do strajku, nie będą prowadzić żadnych zajęć ani podejmować innych obowiązków związanych z pracą. Dyrektor oraz pracownicy nie podejmujący strajku w tych dniach zobowiązują się do prowadzenia zajęć opiekuńczych.

Ostateczną informację o liczbie strajkujących pracowników Dyrektor otrzyma dopiero w dniu rozpoczęcia strajku, czyli 8 kwietnia 2019 r.    o godz. 8.00.

Bardzo liczymy na zrozumienie z Państwa strony i śledzenie informacji na stronie internetowej oraz tablicy ogłoszeń w przedszkolu i szkole.

Dyrektor ZPO w Harbutowicach

Małgorzata Kisielewska

KOMUNIKAT

Dyrekcja Szkoły Podstawowej w Harbutowicach informuje, że uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019 odbędzie się 3 września Mszą Świętą w Kościele Parafialnym