Mikołaj w przedszkolu

„Szóstego grudnia jak dobrze wiecie,
Święty Mikołaj chodzi po świecie.
Dźwiga swój worek niezmordowanie
i każde dziecko prezent dostanie.”

W tym roku z powodu sytuacji epidemiologicznej w kraju nasze przedszkolaki nie mogły przywitać osobiście Świętego Mikołaja w swoich salach ani zaprezentować na żywo swoich umiejętności wokalnych i artystycznych. Nauczyciele grup stanęli na wysokości zadania aby nagrać filmiki na których przedszkolaki śpiewają piosenki, grają na instrumentach muzycznych, recytują wiersze dla Mikołaja oraz proszą o prezenty dla najbliższych. Filmiki zostały przesłane drogą mailową do Świętego Mikołaja a ten w podziękowaniu odwiedził przedszkolaków – przyjechał pod okna naszych sal i pozdrawiał dzieci przez szybę. Taka forma wizyty wystarczyła aby sprawić dzieciom niesamowitą radość. Oczywiście nie brakło worka z prezentami ukrytego w przedszkolnym korytarzu. To był niesamowity i pełen magii dzień. Dziękujemy serdecznie Mikołaju, że o nas pamiętałeś.

Magdalena Ćwiklińska - Bogdał